JR

Apie mus

UAB „Juoda raidė“ reklamos kūrimo, gamybos ir paslaugų srityje dirba nuo 1997 metų. Šiuo metu esame Kaune pirmaujanti įmonė spausdintų-pjausktytų lipdukų ir etikečių gamyboje. Taip pat gaminame vidaus ir išorės reklamą, kuriame grafinį dizainą bei deriname projektus.
Efektyvią reklamą ir darbų kokybę užtikrina UAB „Juoda raidė“ darbuotojų profesionalumas, ilgametė darbo patirtis ir kūrybingumas. Mūsų klientai yra firmos, dirbančios pačiose įvairiausiose srityse. Turime darbo patirties su bankais, viešbučiais, kelionių agentūromis, prekybos, mokslo, medicinos įstaigomis bei įvairiais gamintojais. Savo klientų ir partnerių esame vertinami už darbų kokybę, gerą kainą, technologinį lankstumą, profesionalumą, greitį ir punktualumą.
Kai visus darbus nuo pradžios iki pabaigos atliks profesionalų komanda, Jums bus garantuota darbų kokybė, sutaupysite daug laiko ir pinigų.
Įmonės tikslas – savo paslaugas suteikti laiku ir kokybiškai, nuolat plėsti siūlomų prekių asortimentą, padėti savo klientui tinkamai reprezentuoti save ir savo verslą. Kiekvienas klientas yra svarbus ir gerbiamas, todėl garantuojame, kad gausite kokybišką paslaugą ir produktą.